преса

  Головна
11 жов 2014

Тернополянам показали "Нашу Надію"


На прем'єрі фільму Володимира Тихого про Надію Савченко "Наша Надія", яка відбулась у Тернополі 11 жовтня, глядачі майже повністю заповнили зал "Кінопалацу". Від фільму тернополяни очікували отримати справжню надію та віру на краще майбутнє. Зібрані з прем'єри кошти передадуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону Айдар.

Фільм розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще весною, власне, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про схід і про добровольчі батальйони – ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з’явилася Надія – як героїня, яка уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.

- ВІд фільму очікую, що люди за повсякденими турботами, звернуть увагу ще на те, що є люди, яким ще важче, - каже Андрій Артимович. - Ті, що за межами нашої держави і навіть вона не може їм допомогти. Але вони не схиляються, підтримуютсья всіх нас. І ми повинні долучитись до них з підтримкою.

Усі, хто прийшов на прем'єру, мали змогу написати листа до Надії Савченко. 

- Після останнього показу фільму, який відбудеться у Києві 21 жовтня, усі листи ми передамо Надії, - кажуть організатори. - Також під час показів фільму у містах ми збираємо кошти, які підуть на допомогу дітям загиблих бійців батальйону Айдар.

За словами організаторів, фільм "Надія Савченко: "Наша Надія"" можливо з'явиться у соцмережах, але після останнього показу та можливої трансляції на телеканалах.

Джерело: http://te.20minut.ua/